Okna Obrotowe DESIGNO R4

Idealne uzupełnienie okna wysokoosiowego Roto Designo R7. Dzięki osi obrotu w połowie wysokości ramy okiennej, umożliwia optymalne wietrzenie pomieszczeń. Obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej u dołu.

Okna Obrotowe DESIGNO R4 ROTO TRONIC

Idealne uzupełnienie okna wysokoosiowego Designo R7. Polecane szczególnie do montażu w trudno dostępnych miejscach, wysoko w dachu. Polecane do pomieszczeń wymagających wietrzenia i do zastosowania w połączeniach wielokrotnych.

Okna Obrotowe DESIGNO R6

Okno Designo R6 ze względu na obrotowe skrzydło okna jest idealnym rozwiązaniem do efektywnego wietrzenia pomieszczeń pomocniczych oraz do stosowania w instalacjach wielokrotnych. Jest także doskonałym uzupełnieniem okien Designo R8 i RotoComfort i8.

Okna Obrotowe DESIGNO R6 ROTO TRONIC

Zdalnie sterowane okno Designo R6 RotoTronic jest idealnym rozwiązaniem do miejsc trudno dostępnych i umieszczonych wysoko w dachu. Doskonałe uzupełnienie okien Designo R8 w połączeniach wielokrotnych.

Okna Obrotowe ROTOQ Q4

Okno obrotowe nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami oraz ergonomicznym kształtem górnej klamki. Atrakcyjny design, wysoka jakość oraz energooszczędność - to cechy okna RotoQ.

Okna Obrotowe ROTOQ Q4 TRONIC

Szczególnie polecane do miejsc trudno dostęnych, w wyższych partiach dachu. Okno RotoQ Q4 Tronic przekonuje także wysoką energooszczędnością już w standardzie, dzięki której zyskujesz w domu optymalną temperaturę.

 

System-Dach Katarzyna Łużyńska

ul. Sieradzka 47, 98-235 Błaszki
tel. 43 829 35 19
e-mail: info@system-dach.pl

NIP:8272031467