OKNA DACHOWE

Okna dachowe wykonane w nowoczesnej technologii  to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, doświetlają one wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają możliwość oglądania otoczenia na zewnątrz. A co najważniejsze montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn..

Oferta firmy VELUX obejmuje okna do poddaszy oraz system doświetleń modułowych, żaluzje rolety dekoracyjne, różnego rodzaju osłony przeciwsłoneczne, rolety zewnętrzne oraz systemy i rozwiązania stosowane w inteligentnych domach. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy i zrównoważony klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.

Obecnie standardowe okna obrotowe ustępują miejsca  innym – nowocześniejszym. Nowe trendy kreują obecnie okna o podwyższonej osi obrotu czy okna uchylno-obrotowe, ponieważ zapewniają zdecydowanie wyższą funkcjonalność.  

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiodących firm produkujących okna dachowe, chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze.