csm pro win wdc i kw al  des  roto afde

Okno uchylno-wysokoosiowe Designo i8 Comfort

W pełni zautomatyzowane okna dachowe Designo i8 Comfort dzięki napędowi zintegrowanemu z konstrukcją okna zapewniają zupełnie nowy standard w ich obsłudze. Kontrolowanie czasowe możliwe jest z pomocą pilota, smartfona, a także innych elementów sterujących. Dodatkowo Designo i8 Comfort ma wbudowany czujnik deszczu, który uruchamia automatyczne zamknięcie okna już przy pierwszych kroplach. W oknach Designo i8 Comfort istnieje możliwość zamontowania niskoemisyjnego pakietu szybowego, pozwalającego na większą oszczędność energii. Ponadto są one dostępne w dużych rozmiarach do 1,80 m.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Fabrycznie zamontowany Termo-blok WD na całej wysokości i obwodzie ramy okiennej skutecznie minimalizuje mostki termiczne na styku okna z konstrukcją dachu (dostępne w wersji z Designo R4 WD)

ATRAKCYJNY DESIGN

Nowoczesny kolor oblachowania – antracyt metallic

BEZPIECZEŃSTWO

3 punkty ryglowania okna – podwyższona ochrona przed włamaniem.

SPOSÓB OTWIERANIA

Oś obrotu w ½ wysokości okna otwieranie klamką u dołu.

Nowy standard obsługi

Celem zwiększenia komfortu obsługi poprzedni przycisk membranowy został zastąpiony przez przełącznik ścienny dostarczany w standardzie do każdego okna. Jest on już zaprogramowany, dlatego od dekarzy i użytkowników nie jest wymagana żadna wiedza technologiczna. Ponadto przełącznik może być umieszczony w dowolnym miejscu w pomieszczeniu i tym samym spełniać wszelkie indywidualne wymagania projektowe.

Jeszcze większą wygodę zapewnia również nowy, zintegrowany przycisk czyszczenia. Służy do półautomatycznego przesuwania okna dachowego do pozycji mycia, co pozwala na wygodne i bezpieczne mycie szyby zewnętrznej.

Przykładowe realizacje

csm pro win wdc i e k  des roto bfb
csm pro win wdc i f k  des  roto bcb
csm pro win wdc i kw al  des  roto dafcee


System-Dach Katarzyna Łużyńska

ul. Sieradzka 47, 98-235 Błaszki
tel. 43 829 35 19
e-mail: info@system-dach.pl

NIP:8272031467

smiling woman in headset presentation something